Algemene info Toeristische informatie
Vorige pagina

Uitjes met kinderen

Trakteer uw kinderen op een unieke bootvakantie! In Fryslan kunt u altijd veilig zeilen. Terwijl u met volle teugen geniet van het schitterende uitzicht vanaf de boot, leren uw kinderen surfen of dobberen ze vrolijk rond op een luchtbed. De ondiepe wateren zijn volkomen veilig. Uw kinderen hebben de tijd van hun leven, bij mooi weer, maar ook op de regenachtige dagen. Friesland is een grote speeltuin voor uw kinderen. Neem ze mee naar de speelparken, doolhoven of bijvoorbeeld het Kameleondorp. Uw vakantie kan niet meer stuk!

Wij geven u een aantal suggesties:

 

Attractie                                                  Plaats                                            Website                                              
     
Sybrandy's Ontspanningspark Rijs/Oudemirdum www.sybrandys.nl
Golfslagbad De Stienen Flier Joure www.zwembad-joure.nl
Kinderboerderij Doniastate Stiens www.doniastate.nl
Koeienmuseum Nijemirdum www.koeienmuseum.nl
Recreatiegebied De Naturij Drachten www.naturij.nl
Speelpark Sanjesfertier Zwaagwesteinde www.sanjesfertier.nl
Doolhofpark Bakkeveen www.doolhofpark.nl
Overdekt speelparadijs Ballorig Heerenveen en Sneek www.ballorig.nl
Ontdekkingscentrum Aeolus Sexbierum www.aeolusfriesland.nl
Attractiepark Duinen Zathe Appelscha www.duinenzathe.nl
Speeltuin Flippies Pretparadijs Bakkeveen www.thout.nl
Monkey Town Leeuwarden www.monkeytown.nl
Kameleondorp Terherne www.kameleonterherne.nl
Speelbos Joure Joure www.speelbosjoure.nl
Aqua Zoo Leeuwarden www.frieslandzoo.nl
KlimAvontuur Appelscha www.klimavontuur.nl
Spijkerdorp Drachten www.spijkerdorp.nl
Natuurmuseum Friesland Leeuwarden www.natuurmuseumfriesland.nl
Streekmuseum Admiraliteitshuis Dokkum www.museumdokkum.nl
Koeienmuseum Nijemirdum www.koeienmuseum.nl
Het Nationaal Modelspoor Museum Sneek www.modelspoormuseum.nl
Museum de Heksehoeve Appelscha www.heksehoeve.com
Mineralogisch Museum Grou www.mineralengrou.nl
Subtropisch Golfslagbad de Stienen Flier Joure www.zwembad-joure.nl
Zwemparadijs Jonas en de Walvis Sumar www.jonasendewalvis.nl
Zwembad Mounewetter Witmarsum www.zwembadmounewetter.nl
Zwembad 't Rak Sneek www.optisport.nl
Zwembad de Rolpeal Workum www.derolpeal.nl
Zwem- en Recreatiecentrum de Welle Drachten www.dewelle.nl
Subtropisch Zwembad de Kuilart Koudum www.kuilart.nl
Zwembad It Paradyske Kollum www.optisport.nl/paradyske
Recreatiegebied de Naturij Drachten www.naturij.nl
Waterrijck Marswal Balk www.marswal.nl
Camping Kuikhorne Zwaagwesteinde www.kuikhorne.nl
Pottenbakkerij/Kaarsenmakerij De Koppejan  Jubbega www.koppejan.nl
Mountain Network Heerenveen www.mountain-network.eu
Indoor klimmen in Adfunturepark Dokkum www.adfunturepark.nl
Compleet dagje Fierljeppen Zwaagwesteinde www.fierljepcentrum.nl
Gotcha Outdoor Lasergames Appelscha www.gotcha.nl
Ski & Snowboardcentrum Leeuwarden www.skischoolleeuwarden.nl
De Vries Indoor Karting Heerenveen www.indoorkartingheerenveen.nl
IJshal Leeuwarden Leeuwarden www.ijshalleeuwarden.nl
Hamster Mieden Drogeham www.hamstermieden.nl
Zoet! Workshops taarten maken Burgum www.zoetmettaart.nl
Ooievaarsdorp De Graverij Akmarijp www.ooievaarsdorp-akmarijp.nl
Slapen bij de Boer Hoeve Waterschap Echtenerbrug www.boerenbed.nl